MČR v mažoretkovém sportu 2017

27.5. - 28.5.2017

Zimní stadion Karviná

Propagační VIDEO ZDE

Pořadatelé: Mažoretky MICHELLE Karviná o.s., Občanské sdružení Mažoretky, Hranice

 

Ozvučení:  Martin Valový

Foto:         Alan GODI  

                   

K dispozici bude stánek  pro mažoretky spicadarky,

 

Program "MČR FINÁLE SKUPIN A SÓLOFORMACÍ KARVINÁ 27.5.-28.5.2017

PÁTEK 26.5.2017

Od 18:00 Příjezdy, registrace

18:00 - 19:45 Prostorové zkoušky

 

SOBOTA 27.5.2017

07:30 - 17:00    Registrace

07:30 - 8:30      Prostorové zkoušky

08:30                 Brífink vedoucích /klubovna CASANOVA/

08:45                Uzavření soutěžní plochy

09:00-09:45     Zahájení (nástup všech připravených mažoretek)

                        úvodní slovo, nástup přítomných vedoucích

09:45-10:45    Pódiová sestava Little kadetky

10:45-12:15    Pochodové defilé baton (KAD, JUN, SEN)

12:15-13:30    Malé formace Little kadetky (sólo, duo - trio, mini)

13:30-14:30    Vyhlášení výsledků Little kadetky (skupiny a malé formace)

14:30 -18:00   Pódiová sestava baton (KAD, JUN, SEN)

18:00              Vyhlášení výsledků pochod a pódio KAD, JUN, SEN

 

NEDĚLE 28.5.2017

07:30 - 08:30   Registrace

07:30 - 08:30   Prostorové zkoušky

08:30               Brífink vedoucích /klubovna CASANOVA/

08:45               Uzavření soutěžní plochy

09:00-09:30     Zahájení

09:30-11:30    Malé formace  2BAT (KAD, JUN, SEN) – pořadí SÓLO, DUO, MINI

11:30 -            Malé formace KAD - SÓLO

12:15-13:00    Přestávka                 

13:00-14:45     Malé formace BAT – JUN, SENIOR - SÓLO

14:45-19:00     Malé formace BAT DUO – KAD, JUN, SEN

                         Malé formace BAT MINI – KAD, JUN, SEN

19:00               Nástup k vyhlášení výsledků a ukončení soutěže.

 

Ubytování:

ZŠ a MŠ Cihelní

Prezioso Sokol Blatná

Ametyst DDM Nýrsko

Střední průmyslová škola Karviná

Sarra Trutnov

Crazy mažoretky DDM TREND Roudnice nad Labem

Mažoretky Kamenice

MONA Náchod

Zakřany

AMA Opava

Mažoretky |Písek

Neonky Moravská Nová Ves

LV2 Písek

ELITÉ Ostrava

Hořice

Praha

Perličky Trutnov

LV2 Písek

Dračice Bystřice

KOLEJE /ubytovatel p. Macák 737 561 271/

​nezapomenout seznamy ubytovaných a předat na recepci

Prezioso Sokol Blatná 1 osoba

Mažoretky Písek 1 osoba

GINA 1 osoba

AMA Opava 2 osoby

Koloseum Dance Štěnovice

Zakřany

Tykadla Ústí nad Labem

Varianta A:

  • tělocvičny a třídy ZŠ a SŠ (karimatky, spacáky s sebou) cena: 60 Kč osoba/noc

Varianta B:

  • Ubytování  na vysokoškolské koleji Slezské univerzity  "Na Vyhlídce"   250Kč osoba/noc      

              skupina, která bude zde ubytována, odevzdá při příjezdu na recepci seznam ubytovaných, který bude obsahovat:

             /jméno,příjmení, datum narození, bydliště, číslo OP./

 

Strava pro soutěžící bude zajištěna

Základní škola Cihelní  /vzdálenost od místa konání cca 350 metrů/

adresa: ZŠ Cihelní, ul. Cihelní čp. 1666/30, Karviná-Nové Město

Budeme zajišťovat      Sobota:  snídaně, oběd, večeře

                                            Neděle:  snídaně, oběd

 

 

Výdej stravy

snídaně:     7.00 -   9:00 hod.

obědy:       11:00 - 14:00 hod.

Večeře:     17:00 - 19:00 hod.

 

Kontakty na ubytování pro doprovody a fanoušky        

objednávejte včas  /klikněte na název a zobrazí se Vám příslušné ubytování/

Hotel Darkov                                            Hotel Dakol

Penzion ALDO                                         Dvůr Olšiny

Hotel Na Fryštátské                                Rehabilitační sanatorium

Penzion JELEN                                       Hotel STARS Zimní stadión

Apartmány BB

 

 

TOPlist
aktualizováno: 02.10.2017 16:33:06