Věkové kategorie v roce 2016/2017

Platnost od 12.9. 2016

hůlka

  • Litlecadets            Michaela Olšoková, Laura Riedlová
  • Kadetky B               Kateřina Glučová, Kateřina Paululiková
  • Kadetky A               Michaela Poláková, Ivana Poláková
  • Juniorky                  Kateřina Glučová, Kateřina Paululiková,  Ivana Poláková, Michaela Poláková

třásně

  • Litlecadets              Michaela Horská, Nikola Tomašková
  • Kadetky A              Veronika Štefková, Kristýna Konevalová
  • Juniorky A              Veronika Štefková, Kristýna Konevalová

 

Volné časy pronájmu slouží k tréninku sóloformací

ROZPIS TRÉNINKŮ  školní rok 2016/2017

LITTLE KADETKY - hůlka

trenérky: Michaela Olšoková, Laura Riedlová

sál s kobercem

Den

Čas

Místo konání

 Poznámka

úterý

16:00 - 17:30  Obchodní akademie skupina baton

čtvrtek

16:00- 17:30

Obchodní akademie

skupina baton

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kadetky  B  - hůlka Kadetky

trenérka: Kateřina Paululiková, Kateřina Glučová              

Den

Čas

Místo konání

poznámka

Pondělí

15:30 - 17:30 Obchodní akademie skupina baton
Středa 16:00 - 18:00 Obchodní akademie skupina baton

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kadetky  A  - hůlka

trenérka: Bc.Michaela Poláková, Ivana Poláková

Den

Čas

Místo konání

poznámka

 Úterý

16:00 - 18:30 Obchodní akademie skupina baton
 Čtvrtek 15:30 - 17:30 Obchodní akademie skupina baton

Tréninky:miniformace MIX    kadetky:

             miniformace baton  kadetky:

                                                sóla, dua:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Juniorky - hůlka

trenérka: Ivana Poláková, Michaela Poláková, Kateřina Glučová,

               Kateřina Paululiková

Den

Čas

Místo konání

Poznámka

Pondělí

17:30 - 19:30 Obchodní akademie skupina baton
Čtvrtek    17:30 - 19:30     Obchodní akademie skupina baton

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LITTLE KADETKY - pom-pom

trenérky: Michaela Horská, Nikola Tomašková

sál s kobercem

Den

Čas

Místo konání

 Poznámka

pátek

15:30 - 17:00  Obchodní akademie skupina baton

 

 

 

 

Kadetky pom-pom

trenérka: Veronika Štefková, Kristýna Konevalová

Den

Čas

 Místo konání

Poznámka

 Pátek    

15:30 - 17:00  Obchodní akademie

    POM POM

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Juniorky pom-pom

trenérka: Veronika Štefková, Kristýna Konevalová

Den

Čas

 Místo konání

Poznámka

 Pátek

17:00 - 19:00  Obchodní akademie

    POM POM

Sóloformace pom pom : pátek  19:00 - 20:00

 

TOPlist
aktualizováno: 19.08.2017 10:49:53