Sport a Kultura  Hlučín ve spolupráci s mažoretkami MICHELLE Karviná

pořádá nepostupovou soutěž sóloformací a velkých formací v kategoriích A,B

 II.ročník

Zlatá Hlučínská hvězda

Soutěž se bude konat 11.2.2017

ve Sportovní hale v Hlučíně

PROPOZICE  NAJDETE ZDE

Aktualizováno: 3.2.2017

časový harmonogram soutěže

Startovní listina - dle časového harmonogramu

 

Přihlášeno 24 velkých formací a 286 malých formací.

Přihlášené soubory 2017:

Gina Brodek u Přerova

MICHELLE Karviná

IMPRESSIO Ostrava

Ještěrky Branka u Opavy

Rebelky Bílovec

Dračice DDM Bystřice

Mažoretky Ještěrky-Slatina

FO Frýdek Místek

Juventus Karviná

MK Ballerisimo Hlučín

Violetky Olešnice

Andrianky Ostrava

Daisy Ostrava

TYKADLA T.J. SOKOL Ústí nad Orlicí

Bohuňovické mažoretky

CHARLIE Hradec nad Moravicí

ELITÉ Ostrava

Prostřelmovské mažoretky

Formacja Taneczna Zygzak - Polsko

Mażoretki Mały Zygzak - Polsko

AMA Opava

Paprsky Hlučín

KALA Havířov

Holešovské mažoretky

TK Dancing Roses Opava

Letušky TJ Mošnov

 


Výsledky ZHH 2016

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Mažoretky MICHELLE Karviná ve spolupráci se Správou SRA Hlučín

pořádají nepostupovou soutěž sóloformací a velkých formací v kategoriích A,B

I.ročník

 Zlatá Hlučínská hvězda

Soutěž se bude konat 13.2.2016

ve Sportovní hale v Hlučíně

Příjem přihlášek ukončen

Podrobnější informace jsou již vyvěšeny na stránkách: http://www.zlata-hlucinska-hvezda.estranky.cz/

popř. na facebooku: https://www.facebook.com/ZlataHlucinskaHvezda/

a na události: https://www.facebook.com/events/1651367601807502/

Dotazy:

pí Poláková: 607 877 630, pí Neubauerová 731 170 020

 

 

Ke dni 22.1.2016  přihlášeno 15 velkých formací a 150 malých formací.

Přihlášené kluby

MICHELLE Karviná

Paprsky Hlučín

MK Ballerisimo Hlučín

Ještěrky Slatina

LEXY Kroměříž

Profa Kids Havířov

Mažoretky Kopretinky Ostrava

Maĺy ZYGZAG  /Polská republika/

ZYGZAG         /Polská republika/

Mažoretky Ještěrky Branka u Opavy

TS Lenky Bachové Jeseník

ELITÉ Ostrava

GINA Brodek u Přerova

Adrianky Ostrava

AMA Opava

1 Second Team Rybník /Polská republika/

FO Kateřina Tvrdíková Šlapanov

Taneční klub Dance Flow Ivanovice na Hané

ROSSES Opava

 

Porota

Jana Hebelková                  IFMS

Michaela Strachanová         IFMS

Lea Chlubnová                   tanečnice divadla Moravskoslezského

Jana Petříková                   trenérka, choreografka

 

 

 

TOPlist
aktualizováno: 19.08.2017 10:49:53