TERMÍNY VYSTOUPENÍ A AKCÍ SE MOHOU MĚNIT
 

 

 

Prosinec 2017

20.12.                      Vánoční trénink  (všichni)

 

Leden 2018

6.1. - 7. 1.        Soustředění  (kadetky)

20.1.              ZLATÁ HŮLKA - nepostupová soutěž Opava (sóloformace baton, poms)   NEW

27.-28.1         Soustředění Bystřice nad Olší (Seniorky)

Semináře, soustředění

 

Únor 2018

3.2.             Daisy Cup  (nepostupová soutěž)

17.-18.2.     Soustředění Bystřice nad Olší (Kadetky)

25.2.              Zlatá hlučínská hvězda (nepostupová soutěž)

Semináře, soustředění

 

Březen 2018

Nepostupová soutěž

17.3. Kvalifikace ČFMS postupová soutěž (Bystřice nad Olší)

Soustředění

 

Duben 2018

7.4.                 Kvalifikace ČFMS postupová soutěž  (Dolní Benešov)

14.4.               Kvalifikace ČFMS postupová soutěž  (Hradec nad Moravicí)

28.4-29.4.       Finále ČFMS  Kladno baton + pom pom    kategorie B

 

Květen 2018

4.5.-6.5.           International Open Cup  Moskva

12.5-13.5.        Finále ČFMS Karviná   baton kategorie A

19.5.-20.5.        Finále ČFMS Náchod   pom pom kategorie A

26.5.                Silesia Grand Prix - Ostrava  baton + pom pom kategorie A,B

 

Červen 2018

14.-17.6.        Mistrovství Evropy ČFMS  - Crikvenica Chorvatsko

 

Červenec 2018

Mažoretkové prázdniny

 

Srpen 2018

od 6.8. začínáme tréninky v případě postupu na MS

12.8.-15.8.     Letní soustředění

21.-25.8.        Mistrovství Světa IFMS  Praha

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Již proběhlo

ROK 2017

Prosinec 2017

2.12 -3.12.               Seminář

Listopad 2017

 25.11. - 26.11.   Soustředění   (kadetky)

17.11. - 18.11    Soustředění    (juniorky, seniorky)

Říjen 2018

7.10.                Taneční seminář (kadetky, juniorky, seniorky)

14.10.              Seminář (kadetky, juniorky, seniorky)

18.10.              Farmářské trhy - vystoupení

19.10.              Vinobraní - vystoupení  

21.10.              Summit vedoucích a trenérů Olomouc 

 

Září 2017

2.9.                Den horníků  "Nadační městečko"      

5.9.                Nábor nových děvčat  Obchodní akademie   16:00 - 18:00 hod

6.9.                GOLF RESORT    Ocenění městem Karviná  

7.9.                Vystoupení Domov Alzheimer Darkov (15:00 - 17:00  výročí)

12.9.                Nábor nových děvčat  Obchodní akademie    16:00 - 18:00 hod

14.9.                Nábor nových děvčat  Obchodní akademie    16:00 - 18:00 hod

Srpen 2017

od 7.8               Tréninky MS

23.-26.8.           Mistrovství Světa v mažoretkovém sportu Praha

28.8.                 Natáčení Silvestrovského pořadu - Zimní stadion Karviná  new

 

Červenec 2017

Mažoretkové prázdniny 

 

Červen 2017

13.6.-20.6.       Mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu Crikvenica - Chorvatsko

21.6.                Farmářské trhy - náměstí Karviná  

22.6.                Nábor nových dětí 

 

Květen 2017

5.-6.5.              International Open Cup v mažoretkovém sportu - MOSKVA 

6.5.                   Bystřická hůlka - Bystřice nad Olší - sólo, duo-trio, miniformace BAT+POMS 

13.-14.5.           Finále MČR "A" - Náchod (pom-pom, MIX)

27.-28.5.          Finále MČR "A" - Karviná (hůlka)

 

Duben 2017

1.4.                   Kvalifikace na MČR Hradec nad Moravicí

6.4.                   Tančím, tančíš, tančíme... vystoupení pro rodiče, přátele, sponzory /Kulturní dům/

8.4.                    Kvalifikace na MČR Dolní Benešov

22.4.                     Karvinský pohár -nepostupová soutěž   Karviná  malé i velké formace 

30.4. - 1.5.          Finále MČR výkonostní třídy "B" Opava

 

Březen 2017

3.3.                  Vystoupení na plese DK Družba (upřesníme kdo)

4.3 - 5.3.          Soustředění Bystřice (kadetky hůlka A,B)

3.3.                  Vystoupení na plese DK Družba (upřesníme kdo)

4.3 - 5.3.          Soustředění Bystřice (kadetky hůlka A,B)

8.3.                  Vystoupení sóloformace -Darkov 

11.3.                Podhostýnský pohár (všichni)

18.3.                Vystoupení  PZKO Karviná-Fryštát /kadetky miniformace, sóloformace/

18.3. -19.3.      Soustředění Bystřice (juniorky hůlka)

25.3.                Vystoupení na plese DK Družba (upřesníme kdo)  

26.3.                      Kvalifikace na MČR Bystřice

 

Únor 2017

5.2.                  Soustředění - Juniorky

10.2.                Vystoupení na plese (duo Míša + Niky) 

11.2.                Zlatá Hlučínská Hvězda - Hlučín (Sóloformace, miniformace a Kadetky B...)

17.2.                Vystoupení na plese ZŠ Dělnická  (DK Družba)

18.2.                Soustředění - Kadetky "B"

19.2.                Soustředění - Kadetky "A"

21.2.                Vystoupení - Karneval  DK Družba (Kadetky "B")  

25.2.                Soustředění - pom pom

Leden 2017

14.1.-15.1.        Soustředění -  juniorky  /hůlka/

7.1. a 8.1.         Soustředění -  kadetky    /hůlka/

21.1.                 Soustředění  - pom pom /všichni/

28.1.                 Daisy cup - nepostupová soutěž sóloformací Ostrava

 

Prosinec 2016

3.12.                 Seminář twirlingu (kadetky "A")

4.12.                 Seminář twirlingu  (juniorky)

10.12-11.12.     Soustředění Bystřice /kadetky A,B hůlka /

16.12.               Vystoupení Vánoční večírek RK STING - Klub Harlekýn (Juniorky sedmice)

21.12.             Vánoční trénink  /všichni společně/

 Listopad 2016

4.11.- 5.11.        Celorepublikový seminář  Praha /vedení/

12.11. - 13.11.   Soustředění  Bystřice /juniorky hůlka + seniorky hůlka/

12.11.                Taneční seminář s Týnkou a Verčou  KADETKY - A,B

17.11.                Soustředění Kadetky "B"  

19.11.                Soustředění                  /juniorky pom pom/

26.11.                Školení v oblasti zájmového tance pro asociaci IFMS /Verča a Týnka + Juniorky/

27.11.                     Soustředění Kadetky "A" 

Říjen 2016

5.10.                Natáčení s Polarem

8.10.                    Seminář 

15.10.                Školení v oblasti zájmového tance pro asociaci IFMS /Verča a Týnka/

29.10.               Seminář gymnastiky a akrobacie

Září 2016

2.9. Vystoupení - Přehlídka mažoretek Olomouc Kadetky "A" + Seniorky   

2.9. Nábor nových mažoretek - Obchodní Akademie od 16:00 - 17:00 hod.

17.9. Vystoupení na Lodičkách v Karviné - "Family Day" GS Caltex 

21.9. Vystoupení - Farmářské trhy Karviná

26.9. Vystoupení - Náměstí v Karviné - Krajské volby 

28.9. Seminář 

30.9. Seminář 

Srpen 2016

od 1.8. Tréninky před MS (Kadetky "A", Kadetky pom-pom, Juniorky pom-pom, Seniorky)

6.8. Vystoupení - Slavnostní otevření Fotbalového stadiónu v Karviné 

23.8 - 27.8.2015  Mistrovství světa  Praha              

 

7.10.                Taneční seminář (kadetky, juniorky, seniorky)
TOPlist
aktualizováno: 09.12.2017 11:38:07