TERMÍNY VYSTOUPENÍ A AKCÍ SE MOHOU MĚNIT

 

Leden 2019

26.1. MiKaDo Open - Karviná (sóloformace)

 

Únor 2019

2.2.   Zlatá Hlučínská hvězda    /nepostupová soutěž/

9.2.   Soustředění sólovky poms s Verčou a Týnkou NEW

17.2. Pohár Moravské Ostravy /nepostupová soutěž/

23.2. Soustředění Grand senior   NEW

Soustředění Karviná (kadetky, juniorky, seniorky)

 

Březen 2019

2.3.  Soustředění (Kadetky baton)

3.3.  Daisy CUP   Bohumín (všichni) /nepostupová soutěž/ NEW

17.3. Kvalifikace Hlučín (velké skupiny Little kadetky, kadetky, juniorky baton, grand senior, sóloformace)   NEW

24.3. O Bohumínské srdce  (velké skupiny, sóloformace)    

31.3. Kvalifikace Bystřice nad Olší (velká skupina Juniorky poms, sóloformace) NEW 

 

Duben 2019

7.4.  Stars Cup - Havířov/nepostupová soutěž/

14.4.   Mezinárodní nepostupová soutěž Karvinský pohár (všichni)

20.4. Semifinále sólo baton Stochov (pro všechny postupující sóla baton z kvalifikace)

27.-28.4. Finále "B"  Hranice (dle postupu - Little kadetky - skupina, sólo, duo)

 

Květen 2019

4. - 5.5. Finále Mistrovství ČR Ostrava baton (dle postupu)     

17. -19.5. Finále Mistrovství ČR pom pom, mix, grand senior  Náchod (dle postupu)    

 

Červen 2019

Postupové soutěže

2.6. Memoriál Jiřího Necida - Hlučín (dle postupu)  NEW

12. - 15.6. Mistrovství Evropy v Chorvatsku   NEW

 

Červenec 2019

Srpen  2019

od 30.7. Tréninky na Mistrovství světa

19.- 24.8. Mistrovství světa v mažoretkovém sportu Praha   NEW

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Již proběhlo 

Leden 2019

5.1. Soustředění poms s Verčou a Týnkou

12.1 a 13.1 Soustředění Karviná (kadetky, juniorky)

 

Prosinec 2018

 

8.12. - Soustředění seniorky MIX   

9.12. - Soustředění Grand Senior   

15.12. - Tréninky sóloformace pom-pom (Veru, Týnka)

20.12. - Vánoční trénink

12.1 a 13.1 Soustředění Karviná (kadetky, juniorky)

19.1. Soustředění Juniorky poms

20.1. Soustředění Seniorky MIX  

 

Listopad 2018

3.11. a 4.11. Soustředění  Bystřice (kadetky baton, Juniorky baton)   

10.11. - Tréninky sóloformace pom-pom (Veru, Týnka)

11.11. - Soustředění Little Kadetky baton

15.11 - 19.11 GRAND Prix Moskva

24.11. - Soustředění Kadetky baton

25.11 - Soustředění Juniorky poms

 

Říjen 2018

13.10.   Taneční seminář

20.10.  Seminář twirling

21.10.   Seminář twirling

21.10    Soustředění Little kadetky

 

 

Září 2018

1..9.   Nadační městečko Den horníků   (park Boženy Němcové)

4.9.  Nábor nových členek  (Obchodní akademie Karviná)  od 16:00 - 17:00

11.9. Nábor nových členek  (Obchodní akademie Karviná)  od 16:00 - 17:00

22.9. Vystoupení na Masarykově náměstí - spojeno s náborem nových členek

Srpen 2018

od 1.8. Individuálně sóla, dua

od 6.8. Tréninky na MS (všichni)

21.-25.8.   Mistrovství Světa IFMS  Praha

 

červenec 2018

21.7.  BACK TOGETHER – Open International Majorettes Competition (sóla, dua baton)

Červen 2018

7.6 - 11.6.          Grand Prix Bulharsko

14.-17.6.            Mistrovství Evropy ČFMS  - Crikvenica Chorvatsko

 

 Květen 2018

1.5.                   Vystoupení náměstí Karviná  

12.5-13.5.        Finále ČFMS Karviná   baton kategorie A

16.5.                Farmářské trhy (vystoupení)

19.5.-20.5.        Finále ČFMS Náchod   pom pom kategorie A

 

26.5.                Silesia Grand Prix - Ostrava  baton + pom pom kategorie A,B

 

Duben 2018

7.4.                 Kvalifikace ČFMS postupová soutěž  (Dolní Benešov)

14.4.               Kvalifikace ČFMS postupová soutěž  (Hradec nad Moravicí)

22.4.               KARVINSKÝ POHÁR (nepostupová soutěž Karviná)

28.4-29.4.       Finále ČFMS  Kladno baton + pom pom    kategorie B

 

Březen 2018

3.3. Excelent cup - Dolní Benešov (sóloformace bat + poms, skupina little)

6.3. Nejúspěšnější Sportovec roku  MěDK Karviná

9.3. Vystoupení Raškovice Hotel Ondráš  (sedmice, sóla, dua)

17.3. kvalifikace ČFMS postupová soutěž (Bystřice nad Olší - skupina kadetky poms + sóloformace)

Únor 2018

3.2.             Daisy Cup  (nepostupová soutěž)

11.2.-12.2.  Seminář pro porotu a pořadatelská města  - Valtice 

17.-18.2.     Soustředění Bystřice nad Olší (Kadetky)

25.2.              Zlatá hlučínská hvězda (nepostupová soutěž)

Leden 2018

6.1. - 7. 1.       Soustředění  (kadetky)

6.1.                 Soustředění (Littlekadetky)

14.1.               Soustředění (Seniorky)

20.1.              ZLATÁ HŮLKA - nepostupová soutěž Opava (sóloformace baton, poms) 

25.1               10. výročí NADACE OKD (doprovodný program - vybrané sólistky

27.-28.1         Soustředění Bystřice nad Olší (Seniorky)

TOPlist
aktualizováno: 22.01.2019 13:52:52