TERMÍNY VYSTOUPENÍ A AKCÍ SE MOHOU MĚNIT
 

Únor 2018

11.2.-12.2.  Seminář pro porotu a pořadatelská města  - Valtice 

17.-18.2.     Soustředění Bystřice nad Olší (Kadetky)

25.2.              Zlatá hlučínská hvězda (nepostupová soutěž)

 

Březen 2018

3.3. Excelent cup - Dolní Benešov (sóloformace bat + poms, skupina little)

6.3. Nejúspěšnější Sportovec roku  MěDK Karviná    nové

9.3. Vystoupení Raškovice Hotel Ondráš  (sedmice, sóla, dua)  nové

10.3. Podhostýnský Pohár ( nepostupová soutěž - skupiny bat, posm, všechny sedmice, sólo, duo)

17.3. Kvalifikace ČFMS postupová soutěž (Bystřice nad Olší - skupina kadetky poms + sóloformace)

 

Duben 2018

7.4.                 Kvalifikace ČFMS postupová soutěž  (Dolní Benešov)

14.4.               Kvalifikace ČFMS postupová soutěž  (Hradec nad Moravicí)

22.4.               KARVINSKÝ POHÁR (nepostupová soutěž Karviná)

28.4-29.4.       Finále ČFMS  Kladno baton + pom pom    kategorie B

 

Květen 2018

12.5-13.5.        Finále ČFMS Karviná   baton kategorie A

19.5.-20.5.        Finále ČFMS Náchod   pom pom kategorie A

26.5.                Silesia Grand Prix - Ostrava  baton + pom pom kategorie A,B

 

Červen 2018

14.-17.6.        Mistrovství Evropy ČFMS  - Crikvenica Chorvatsko

 

Červenec 2018

Mažoretkové prázdniny

 

Srpen 2018

od 6.8. začínáme tréninky v případě postupu na MS

12.8.-15.8.     Letní soustředění

21.-25.8.        Mistrovství Světa IFMS  Praha

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Již proběhlo

ROK 2018

Únor 2018

 

3.2.             Daisy Cup  (nepostupová soutěž)

Leden 2018

6.1. - 7. 1.       Soustředění  (kadetky)

6.1.                 Soustředění (Littlekadetky)

14.1.               Soustředění (Seniorky)

20.1.              ZLATÁ HŮLKA - nepostupová soutěž Opava (sóloformace baton, poms) 

25.1               10. výročí NADACE OKD (doprovodný program - vybrané sólistky

27.-28.1         Soustředění Bystřice nad Olší (Seniorky)

 

ROK 2017

Prosinec 2017

2.12 -3.12.               Seminář

20.12.                      Vánoční trénink  (všichni)

Listopad 2017

 25.11. - 26.11.   Soustředění   (kadetky)

17.11. - 18.11    Soustředění    (juniorky, seniorky)

Říjen 2018

7.10.                Taneční seminář (kadetky, juniorky, seniorky)

14.10.              Seminář (kadetky, juniorky, seniorky)

18.10.              Farmářské trhy - vystoupení

19.10.              Vinobraní - vystoupení  

21.10.              Summit vedoucích a trenérů Olomouc 

 

Září 2017

2.9.                Den horníků  "Nadační městečko"      

5.9.                Nábor nových děvčat  Obchodní akademie   16:00 - 18:00 hod

6.9.                GOLF RESORT    Ocenění městem Karviná  

7.9.                Vystoupení Domov Alzheimer Darkov (15:00 - 17:00  výročí)

12.9.                Nábor nových děvčat  Obchodní akademie    16:00 - 18:00 hod

14.9.                Nábor nových děvčat  Obchodní akademie    16:00 - 18:00 hod

Srpen 2017

od 7.8               Tréninky MS

23.-26.8.           Mistrovství Světa v mažoretkovém sportu Praha

28.8.                 Natáčení Silvestrovského pořadu - Zimní stadion Karviná  new

 

Červenec 2017

Mažoretkové prázdniny 

 

Červen 2017

13.6.-20.6.       Mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu Crikvenica - Chorvatsko

21.6.                Farmářské trhy - náměstí Karviná  

22.6.                Nábor nových dětí 

 

Květen 2017

5.-6.5.              International Open Cup v mažoretkovém sportu - MOSKVA 

6.5.                   Bystřická hůlka - Bystřice nad Olší - sólo, duo-trio, miniformace BAT+POMS 

13.-14.5.           Finále MČR "A" - Náchod (pom-pom, MIX)

27.-28.5.          Finále MČR "A" - Karviná (hůlka)

 

Duben 2017

1.4.                   Kvalifikace na MČR Hradec nad Moravicí

6.4.                   Tančím, tančíš, tančíme... vystoupení pro rodiče, přátele, sponzory /Kulturní dům/

8.4.                    Kvalifikace na MČR Dolní Benešov

22.4.                     Karvinský pohár -nepostupová soutěž   Karviná  malé i velké formace 

30.4. - 1.5.          Finále MČR výkonostní třídy "B" Opava

 

Březen 2017

3.3.                  Vystoupení na plese DK Družba (upřesníme kdo)

4.3 - 5.3.          Soustředění Bystřice (kadetky hůlka A,B)

3.3.                  Vystoupení na plese DK Družba (upřesníme kdo)

4.3 - 5.3.          Soustředění Bystřice (kadetky hůlka A,B)

8.3.                  Vystoupení sóloformace -Darkov 

11.3.                Podhostýnský pohár (všichni)

18.3.                Vystoupení  PZKO Karviná-Fryštát /kadetky miniformace, sóloformace/

18.3. -19.3.      Soustředění Bystřice (juniorky hůlka)

25.3.                Vystoupení na plese DK Družba (upřesníme kdo)  

26.3.                      Kvalifikace na MČR Bystřice

 

Únor 2017

5.2.                  Soustředění - Juniorky

10.2.                Vystoupení na plese (duo Míša + Niky) 

11.2.                Zlatá Hlučínská Hvězda - Hlučín (Sóloformace, miniformace a Kadetky B...)

17.2.                Vystoupení na plese ZŠ Dělnická  (DK Družba)

18.2.                Soustředění - Kadetky "B"

19.2.                Soustředění - Kadetky "A"

21.2.                Vystoupení - Karneval  DK Družba (Kadetky "B")  

25.2.                Soustředění - pom pom

Leden 2017

14.1.-15.1.        Soustředění -  juniorky  /hůlka/

7.1. a 8.1.         Soustředění -  kadetky    /hůlka/

21.1.                 Soustředění  - pom pom /všichni/

28.1.                 Daisy cup - nepostupová soutěž sóloformací Ostrava

TOPlist
aktualizováno: 22.02.2018 21:32:59