Mistrovství Světa - Praha 22. - 26.8.2017

Velké formace:💃💃💃💃
1.místo – Mistryně Světa - Kadetky pódiová sestava baton – DISCO
1.místo – Mistryně Světa - Kadetky pochodové defilé baton– Sofia
1.místo – Mistryně Světa - Kadetky Klasická mažoretka
1.místo – Mistryně Světa – Juniorky pódiová sestava poms – NINJA
1.místo – Mistryně Světa – Seniorky pochodové defilé – Královská garda 
2.místo – Vícemistryně Světa – Juniorky pódiová sestava baton – LAS VEGAS
 
Malé formace:
1.místo – Mistryně Světa – Sedmice baton Kadetky
1.místo – Mistryně Světa – Sedmice baton Juniorky
1.místo – Mistryně Světa – sólo baton Juniorky Laura Riedlová
1.místo – Mistryně Světa – Sólo poms Kadetky Terka Odvárková
1.místo – Mistryně Světa – sólo poms Juniorky Miška Horská
1.místo – Mistryně Světa – duo baton Juniorky Niki Tomášková a Miška Horská
1.místo – Mistryně Světa – duo poms Juniorky Niki Tomášková a Miška Horská
1.místo – Mistryně Světa – duo 2bat Kadetky Sofinka Kovářová a Kája Szewczyková
1.místo - Mistryně Světa - duo poms Kadetky Eliška Kosiecová a Terka Odvárková 
2.místo – Vícemistryně Světa – sólo baton kadetky Eliška Fojtíková
2.místo – Vícemistryně Světa – sólo poms kadetky Eliška Fojtíková
3.místo – II.vícemistryně Světa – sedmice Juniorky poms
3.místo – II.vícemistryně Světa – Sólo poms Juniorky Niki Tomašková
3.místo – II.vícemistryně Světa – duo kadetky baton Vanesska Pastornická a Eliška Fojtíková
5.místo – sedmice kadetky baton
5.místo – čtveřice seniorky 2BAT
6.místo – šestice kadetky poms
8.místo – duo juniorky poms – Lucka Hodásová a Niki Kosydarová
10.místo – sólo juniorky baton – Miška Olšoková
10.místo – sólo seniorky flag – Veruš Kniezková
14.místo – sólo seniorky poms – Lucka Krenželoková
16.místo – trio seniorky baton

Mistrovství Evropy - Crikvenica Chorvatsko

1.místo - Mistryně Evropy Juniorky pódio - LAS VEGAS
1.místo - Mistryně Evropy Seniorky defilé baton - KRÁLOVSKÁ GARDA
1.místo - Mistryně Evropy Kadetky pódio - DISCO
1.místo - Mistryně Evropy Kadetky defilé - SOFIA
1.místo - Mistryně Evropy Juniorky sedmice - INDIÁNI
1.místo - Mistryně Evropy sólo Miška Olšoková
1.místo - Mistryně Evropy duo Miška a Niki1.místo 
1.místo - Mistryně Evropy čtveřice 2BATMistryně Evropy Kadetky defilé
1.místo - Mistryně Evropy Kadetky sedmice baton
1.místo - Mistryně Evropy Juniorky sedmice poms
1.místo - Mistryně Evropy Kadetky sólo baton Terka Odvárková 
1.místo - Mistryně Evropy Juniorky sólo poms Miška Horská
1.místo - Mistryně Evropy duo juniorky poms Nikča+Miška
1.místo - Mistryně Evropy Kadetky duo poms Eliška+Terka
2.místo - Vícemistryně Evropy Juniorky poms NINJA
2.místo - Vícemistryně Evropy sólo Laura Riedlová
2.místo - Vícemistryně Evropy sólo Kadetky poms Terka Odvárková
2.místo - Vícemistryně Evropy trio seniorky Kačka+Kačka+Miška
3.místo - II.vícemistryně Evropy sólo Seniorky poms Lucka Krenželoková
3.místo - II. Vícemistryně Evropy Kadetky duo baton Eliška+Vanesska

 

Finále "A" - Kategorie baton - Karviná

velké formace:

1.místo - Mistryně ČR - Kadetky pódiová sestava +POSTUP MS, ME
2.místo - Vícemistryně ČR - Kadetky pochodové defilé +POSTUP MS, ME
2.místo - Vícemistryně ČR - Seniorky pochodové defilé +POSTUP MS, ME
3.místo - II. vícemistryně ČR - Juniorky pódiová sestava +POSTUP MS, ME

malé formace:
1.místo - Mistryně ČR - Seniorky trio - Kačka Glučová, Kačka Paululíková, Miška Olšoková +POSTUP MS, ME
1.místo - Mistryně ČR - Juniorky mini 2BAT +POSTUP MS, ME
2.místo - Vícemistryně ČR - Sedmice Kadetky baton - Terka, Eliška, Vanesska, Maruška, Eliška, Nikolka, Kaja +POSTUP MS, ME
2.místo - Vícemistryně ČR - Terezka Odvárková - sólo kadetky +POSTUP MS, ME
2.místo - Vícemistryně ČR - duo Kadetky Eliška F. + Vanesska +POSTUP MS, ME
2.místo - Vícemistryně ČR - duo Juniorky Niki + Miška +POSTUP MS, ME
3.místo - II.Vícemistryně ČR - Miška Olšoková - sólo juniorky
4.místo - sedmice juniorky +POSTUP MS, ME
4.místo - Eliška Fojtíková - sólo kadetky +POSTUP MS, ME
5.místo - sedmice kadetky - Vendy, Natka, Natka, Anička, Zuzka, Nelča, Verča +POSTUP MS, ME
7.místo - Laura Riedlová - sólo juniorky +POSTUP MS, ME
12.místo - Nikolka Dávidová - sólo kadetky +POSTUP ME
14.místo - Tamarka Vykysalá - sólo kadetky+POSTUP ME
14.místo - Niki Kosydarová - sólo juniorky+POSTUP ME
17.místo - Vanesska Pastornická - sólo kadetky
22.místo - Eliška Pejchlová - sólo seniorky+POSTUP ME

Finále "A" - kategorii pom-pom, flas - Náchod 13.- 14.5.2017

1.místo - Mistři ČR - juniorky skupina poms + POSTUP NA MS, ME
1.místo - Mistři ČR - Little Kadetky mini poms
1.místo - Mistři ČR - Juniorky mini poms + POSTUP NA MS, ME
1.místo - Mistři ČR - Sólo Little Kadetky Adélka Horská
1.místo - Mistři ČR - Sólo Kadetky poms Terezka Odvárková + POSTUP NA MS, ME
1.místo - Mistři ČR - duo Kadetky poms Terezka O. + Eliška K. + POSTUP NA MS, ME
2.místo - vicemistři ČR - duo juniorky poms Miška H.+ Niki T. + POSTUP NA MS, ME
3.místo - II. Vicemistři ČR - sólo Kadetky poms Eliška Fojtíková + POSTUP NA MS, ME
5.místo - sólo Juniorky poms Miška Horská + POSTUP NA MS, ME
5.místo - sólo Seniorky Flag Verča Kniezková + POSTUP NA MS, ME
6.místo - sólo Juniorky poms Niki Tomašková  + POSTUP NA MS, ME
6.místo - sólo Seniorky poms Luci Krenželoková
 + POSTUP NA MS, ME

6.místo - mini Kadetky poms postup na ME

18.místo - sólo Juniorky poms Renča Kněžíková postup na ME

Nepostupová soutěž Bystřická hůlka 6.5.2017 - Bystřice

1.místo – miniformace Little kadetky poms

1.místo – miniformace Kadetky baton „B“

1.místo – miniformace Kadetky baton „A“

1.místo – miniformace Juniorky baton  „A“

1.místo – miniformace Kadetky poms

1.místo – miniformace Juniorky poms

1.místo – Sólo Little kadetky poms Adélka Horská

1.místo  - Sólo Kadetky „B“ baton Niki Dávidová

1.místo – Sólo Kadetky „A“ baton Terka Odvárková

1.místo – Sólo Juniorky „A“ baton Miška Olšoková

1.místo – Sólo Juniorky „B“ poms Renča Kněžíková

1.místo – Sólo Kadetky „A“ poms Eliška Fojtíková

1.místo – Sólo Juniorky „A“ poms Miška Horská

1.místo – Duo Kadetky „A“ baton Fojtíková+Pastornická

1.místo – Duo Kadetky „A“ poms Odvárková+Kosiecová

2.místo – Sólo Little kadetky baton Beátka Berbálková

2.místo – Sólo Kadetky „B“ baton Tamča Vykysalá

2.místo – Sólo Seniorky „B“ baton Eliška Pejchlová

2.místo – Sólo Juniorky „A“ baton Niki Kosydarová

2.místo – Sólo Kadetky „A“ baton Vanesska Pastornická

2.místo – Sólo Kadetky „A“ poms Terka Odvárková

3.místo – Sólo Kadetky „A“ baton Eliška Fojtíková.

4.místo – Sólo Juniorky „A“ baton Laura Riedlová

 

Finále "B" - Opava 30.4 - 1.5.2017

2. místo v kategorii klasická mažoretka
3.místo sólo Tamča Vykysalá a zároveň postup na finále "A" do Karviné
5.místo sólo Nikolka Dávidová a postup na finále "A" do Karviné
15.místo Kristynka Pyszna solo juniorky 
19. místo sólo Beátka Berbálková

Karvinský Pohár 22.4.2017

1.místo - Kadetky "B" - pódio

1.místo - Kadetky pódiová sestava Disco

1.místo - Kadetky pochodové defilé Sofia

1.místo - Juniorky pódiová sestava Las Vegas

1.místo - Seniorky pochodové defilé Královská garda

Kvalifikace na MČR Dolní Benešov 8.4.2017

1.místo Kadetky sólo baton Eliška Fojtíková
1.místo Juniorky sólo baton Laura Riedlová
1.místo Juniorky 2bat mini
1.místo Kadetky sólo poms Terka Odvárková
1.místo Juniorky sólo poms Niki Tomašková
1.místo Juniorky duo poms Niki+Miška
1.místo Juniorky sedmice poms
2.místo Kadetky sólo poms Eliška Fojtíková
3.místo Seniorky sólo baton Eliška Pejchlová
4.místo Juniorky sólo poms Renča Kněžíková

Kvalifikace na MČR Hradec nad Moravicí 1.4.2017

Skupiny:

1.místo - seniorky defilé - Královská garda

2.místo - Juniorky pódio - Las Vegas

2.místo - Kadetky pódio - Disco

3.místo - Kadetky defilé - Sofia

Sóloformace
1.místo sedmice Kadetky
1.místo sedmice Juniorky
1.místo sólo Kadetky Terka Odvárková
1.místo sólo Juniorky Miška Olšoková
1.místo duo Kadetky Eliška+Vanesska
3.místo sólo Kadetky Vanesska Pastornická
4.místo sólo Juniorky Niki Kosydarová
4.místo trio Seniorky

Kvalifikace na MČR Bystřice 26.3.2017

1.místo Kadetky klasická mažoretka

1.místo Juniorky pódio Ninja
1.místo Kadetky sedmice baton A
1.místo Little Kadetky sedmice poms
1.místo Kadetky sedmice poms
1.místo Little Kadetky sólo poms Adélka Horská
1.místo Kadetky sólo B baton Niki Dávidová
1.místo Juniorky sólo A poms Miška Horská
1.místo Seniorky sólo poms A Luci Krenželoková
1.místo Kadetky duo poms A Eliška+Niki
1.místo Juniorky duo baton A Miška+Niki
1.místo Juniorky duo A poms Luci+Niki
3.místo Kadetky sólo B baton Tamča Vykysalá
3.místo Juniorky sólo A poms Verča Malyszova
4.místo Seniorky sólo flag Verča Kniezkova
5.místo Juniorky sólo B baton Kika Pyszna
8.místo Kadetky sólo B baton Beátka Berbálková

Nepostupová soutěž Podhostýnský Pohár 11.3.2017

Velké formace:

1.místo - Kadetky pódiová sestava

1.místo - Juniorky pódiová sestava POMS - Ninja

2.místo - Juniorky pódiová sestaba baton - Las Vegas

2.místo - Kadetky B pódiová sestaba

Sóloformace:
1.místo – sedmice juniorky baton INDIÁNI
1.místo – sedmice juniorky poms
1.místo - sedmice děti poms
1.místo – sólo kadetky baton Terka Odvarková
1.místo – sólo juniorky poms Niki Tomašková
1.místo – duo juniorky baton Miška Horská+Niki Tomašková
1.místo – trio juniorky baton Miška+Kačka+Kačka
1.místo – duo kadetky poms Eliška Kosiecová+Terka Odvárková
2.místo – sedmice kadetky baton –Terka, Eliška, Eliška, Niki, Maruška, Kája, Vanesska
3.místo – sedmice kadetky baton – Vendulka, Natka, Natka, Anička, Nelča, Verča
3.místo – sólo děti baton – Beátka Berbálková
3.místo – sólo děti poms – Adélka Horská
3.místo – sólo seniorky poms – Luci Krenželoková
3.místo – duo kadetky baton – Eliška Fojtíková+ Vanesska Pastornická
4.místo – duo juniorky poms – Niki Kosydarová+Luci Hodásová
4.místo - sólo seniorky baton - Eliška Pejchlová 
5.místo – sólo juniorky baton – Miška Olšoková
6.místo - sedmice kadetky poms
7.místo - sólo kadetky poms - Eliška Fojtíková

Nepostupová soutěž Zlatá Hlučínská Hvězda 11.2.2017

1.místo - skupina Kadetky "B" (Little kadetky)
1.místo - skupina Juniorky baton
1.místo - skupina Juniorky poms
1.místo - sedmice Little kadetky poms
1.místo - sedmice Kadetky "A" baton
1.místo - sedmice Kadetky "B" baton
1.místo - sedmice Juniorky "A" baton
1.místo - čtveřice Juniorky 2BAT
1.místo - sólo kadetky "A" Terka Odvarková
1.místo - sólo kadetky poms Eliška Fojtíková
1.místo - sólo kadetky mladší "B" Niki Dávidová
1.místo - sólo juniorky "A" poms Miška Horská
1.místo - sólo juniorky "B" poms Renča Kněžíková
1.místo - sólo juniorky "A" baton Miška Olšoková
1.místo - duo kadetky poms Eliška K. + Terka O.
1.místo - duo juniorky poms Niki T. + Miška H.
1.místo - trio seniorky baton Kačka+Kačka+Miška
2.místo - sedmice Kadetky poms
2.místo - sedmice Juniorky poms
2.místo - sólo kadetky "A" Eliška Fojtíková
2.místo - sólo děti starší baton Beátka Berbálková
2.místo - sólo kadetky poms Terka Odvárková
2.místo - sólo kadetky starší "B" Vanesska Pastornická
2.místo - sólo seniorky poms Lucka Krenželoková
2.místo - duo juniorky baton Miška H. + Niki T.
3.místo - sólo little kadetky poms Adélka Horská 
3.místo - sólo juniorky poms Niki Tomašková
3.místo - sólo juniorky poms Veruš Malyszová
3.místo - duo kadetky baton Eliška F. + Vanesska P.

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ - MICHAELA HORSKÁ - SÓLO JUNIORKY POM-POM (největěší počet bodů)

Nepostupová soutěž DAISY CUP Ostrava 28.1.2017

1.místo - miniformace Littlekadetky poms
1.místo - miniformace Juniorky poms
1.místo - miniformace Kadetky B
1.místo - miniformace Kadetky A
1.místo - miniformace Juniorky
1.místo - sólo kadetky poms A -Terka Odvarková
1.místo - sólo kadetky baton A - Terka Odvarková 
1.místo - sólo kadetky baton B - Niki Dávidová
1.místo - sólo juniorky poms A - Miška Horská
1.místo - sólo juniorky baton A - Miška Olšoková
1.místo - duo kadetky poms - Terka O. + Eliška K.
1.místo - duo juniorky poms A - Lucka H. + Niki K.
2.místo - sólo littlekadetky poms - Adélka Horská
2.místo - sólo kadetky poms A - Eliška Fojtíková
2.místo - sólo kadetky baton B - Beátka Berbálková
2.místo - duo kadetky baton A - Vanesska + Eliška
2.místo - trio seniorky baton A - Kačka+Kačka+Miška
3.místo - sólo juniorky poms B -Renča Kněžíková

 

 


TOPlist
aktualizováno: 02.10.2017 16:33:06