WORLD CHAMPIONSHIP MAJORETTES SPORT - Praha 27.-31.8.2014

1.místo - MISTRYNĚ SVĚTA - kadetky pom-pom "V zajetí mořských vln"

1.místo - MISTRYNĚ SVĚTA - kadetky sólo pom-pom - Míška Horská

1.místo - MISTRYNĚ SVĚTA - kadetky duo pom-pom - Niki Kosydarová + Lucka Hodasová

2.místo - I. VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA - kadetky duo baton - Ivča Kalousková + Miška Olšoková

3.místo - II.VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA - kadetky defilé

3.místo - II.VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA - kadetky sólo pom-pom - Lucka Šipulová

3.místo - II.VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA - kadetky sedmice baton

3.místo - II.VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA - kadetky sedmice pom-pom

3.místo - II.VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA - juniork sedmice baton

4.místo - kadetky pódiová sestava baton

4.místo - juniorky defilé baton

4.místo - kadetky sólo baton Ivča Kalousková

4.místo - kadetky duo pom-pom Miška Olšoková + Niki Tomášková

5.místo - seniorky sólo baton Nikol Solková

6.místo - kadetky sólo baton Miška Olšoková

6.místo - juniorky duo baton Niki Trzaskaliková + Kačka Glučová 

7.místo - juniorky pódiová sestava

7.místo - juniorky sólo baton Kačka Paululiková

8.místo - juniorky duo baton Kačka Paululiková + Peťka Domonkošová

10.místo - juniorky sólo baton Kačka Glučová

11.místo - juniorky sólo pom-pom Natka Hupková

17.místo - juniorky sólo baton Niki Trzaskaliková 

    

Finále IFMS baton - Karviná 14.-15.6.2014

1.místo - MISTRYNĚ ČR - kadetky sólo baton - IVANKA KALOUSKOVÁ + POSTUP NA MS

2.místo - VÍCEMISTRYNĚ ČR - kadetky skupina baton + POSTUP NA MS

3.místo - II.VÍCEMISTRYNĚ ČR - kadetky miniformace baton + POSTUP NA MS

4.místo - kadetky sólo baton - Miška Olšoková + POSTUP NA MS

4.místo - kadetky duo baton - Miška O. + Ivča K. + POSTUP NA MS

4.místo - juniorky skupina baton + POSTUP NA MS

4.místo - juniorky miniformace baton + POSTUP NA MS

4.místo - juniorky sólo baton - Kačka Glučová + POSTUP NA MS

7.místo - MINI Kadetky skupina baton

8.místo - juniorky duo baton - Kačka Paululiková+Peťka Domonkošová + POSTUP NA MS

9.místo - juniorky duo baton - Kačka Glučová+Niki Trzaskaliková + POSTUP NA MS

11.místo - juniorky sólo baton - Kačka Paululiková + POSTUP NA MS

12.místo - seniorky sólo baton - Niki Solková + POSTUP NA MS

18.místo - juniorky sólo baton - Niki Trzaskaliková + POSTUP NA MS

22.místo - kadetky sólo baton - Nikolka Kosydarová

32.místo - juniorky sólo baton - Hanča Mrázková 

   

Finále IFMS pom-pom - Náchod 7. - 8.6.2014

1.místo - MISTRYNĚ ČR - kadetky skupina pom-pom "V zajetí mořských vln" + POSTUP NA MS

1.místo - MISTRYNĚ ČR - kadetky duo pom-pom - Miška O. + Niki Tom. + POSTUP NA MS

2.místo - VÍCEMISTRYNĚ ČR - kadetky miniformace pom-pom  + POSTUP NA MS

2.místo - VÍCEMISTRYNĚ ČR - kadetky duo pom-pom - Niki K. + Lucka Š. + POSTUP NA MS

3.místo - II.VÍCEMISTRYNĚ ČR - kadetky sólo pom-pom - Miška Horská + POSTUP NA MS

9.místo - kadetky sólo pom-pom - Lucinka Šipulová + POSTUP NA MS

9.místo - juniorky sólo pom-pom - Natálka Hupková + POSTUP NA MS

11.místo - kadetky sólo pom-pom - Lucinka Hodásová 

12.místo - kadetky sólo pom-pom - Niki Tomašková

   

Semifinále IFMS baton - Valtice 30.-31.5.2014

1.místo - Kadetky skupina baton

1.místo - Juniorky skupina baton

1.místo - Kadetky miniformace baton

1.místo - Juniorky miniformace baton

1.místo - Kadetky sólo Miška Olšoková 

1.místo - Kadetky duo Miška O. + Ivča K.

1.místo - Juniorky duo Kačka G. + Niki T.

2.místo - MINI Kadetky skupina baton

2.místo - Kadetky sólo Ivča Kalousková

2.místo - Juniorky duo Peťka D. + Kačka P.

3.místo - Kadetky sólo Niki Kosydarová

3.místo - Juniorky sólo Kačka Paululiková

4.místo - Juniorky sólo Niki Trzaskaliková

10.místo - Juniorky sólo Kačka Glučová

13.místo - Juniorky sólo Hanča Mrázková

   

 

Kvalifikace IFMS - Hořice 26.-27.4.2014

1.místo - Kadetky skupina baton

1.místo - Kadetky skupina pom-pom

1.místo - Juniorky skupina baton

1.místo - Kadetky miniformace baton

1.místo - Kadetky miniformace pom-pom

1.místo - Juniorky miniformace baton

1.místo - Ivča Kalousková - sólo kadetky baton

1.místo - Ivča K. + Miška O. - duo kadetky baton

2.místo - Niki Kosydarová - sólo kadetky baton

2.místo - Kačka Paululiková - sólo juniorky baton

2.místo - Natka Hupková - sólo juniorky pom-pom

2.místo - Niki Trz. + Kačka G. - duo juniorky baton

3.místo - Lucinka Šipulová - sólo kadetky pom-pom

3.místo - Kačka Glučová - sólo juniorky baton

3.místo - Peťka D. + Kačka P. - duo juniorky baton

 

   

 

"Karvinský pohár" 13.4.2014 - Karviná

1.místo: Miniformace děti pom-pom

1.místo: Miniformace kadetky pom-pom

1.místo: Miniformace děti baton - MŠ Centrum

1.místo: Miniformace kadetky baton

1.místo: Miniformace juniorky baton

1.místo: Miška Horská sólo kadetky pom-pom

1.místo: Miška Olšoková sólo kadetky starší baton

1.místo: Kačka Paululiková sólo juniorky baton

1.místo: Kačka Glučová sólo juniorky starší baton

1.místo: Niki Solková sólo seniorky starší baton

1.místo: M.Olšoková+N.Tomašková duo kadetky pom-pom

1.místo: M.Olšoková+I.Kalousková duo kadetky baton

1.místo: K.Glučová+N.Trzaskaliková duo juniorky starší baton

2.místo: Niki Kosydarová sólo kadetky baton

2.místo: Ivča Kalousková sólo kadetky starší baton

2.místo: Natka Hupková sólo juniorky pom-pom

2.místo: P.Domonkošová+K.Paululiková duo juniorky mladší baton

3.místo: Lucka Šipulová sólo kadetky pom-pom

4.místo: Niki Trzaskaliková sólo juniorky starší baton

4.místo: Hanča Mrázková sólo juniorky pom-pom

4.místo: Hanča Mrázková sólo juniorky baton

5.místo: Niki Tomašková sólo kadetky pom-pom

 

5.místo: Lucka Hodasová sólo kadetky pom-pom

Kvalifikace IFMS - Hradec nad Moravicí 29.3.2014

1.místo skupina MINI Kadetky POM-POM

1.místo sólo kadetky pom-pom - Miška Horská + POSTUP

1.místo duo Kadetky pom-pomv kategorii "B" - Lucka H. + Niki K. + POSTUP DO KATEGORIE "A"

1.místo duo Kadetky pom-pom - Miška O. + Niki Tom. + POSTUP

2.místo sólo kadetky pom-pom - Niki Tomašková + POSTUP

2.místo sólo juniorky pom-pom - Hanča Mrázková + POSTUP

3.místo skupina MINI Kadetky BATON + POSTUP

3.místo sólo kadetky baton - Miška Olšoková + POSTUP

3.místo sólo kadetky pom-pom - Lucka Hodasová + POSTUP

3.místo sólo seniorky baton - Niki Solková + POSTUP

8.místo sólo juniorky baton - Hanča Mrázková + POSTUP

   

"O Brněnskou Dračici" 22.3.2014 - Brno

1.místo - MINI Kadetky baton "Rockové panenky"

1.místo - Kadetky baton "Never stop"

1.místo - Kadetky sedmice baton

1.místo - Juniorky sedmice baton

2.místo - Juniorky baton

2.místo - MŠ Centrum Karviná

     

Podhostýnský Pohár 8.3.2014 - Bystřice pod Hostýnem

1.místo - Kadetky skupina pom-pom "V zajetí mořských vln"

1.místo - Děti sedmice baton - MŠ Centrum

2.místo - MINI Kadetky skupina pom-pom "Sluníčka"

2.místo - Kadetky sedmice baton 

2.místo - Kadetky sedmice pom-pom

4.místo - MINI Kadetky baton "Rockové panenky"

4.místo - Juniorky sedmice baton

   

"Lišeňský pohár" Brno 8.2.2014

1.místo - Sedmice baton Kadetky

1.místo - Sedmice baton Juniorky

   


TOPlist
aktualizováno: 09.12.2017 11:38:07