Mistrovství Světa v mažoretkovém sportu Praha 

1.místo - Mistryně Světa Kadetky baton pódiová sestava

1.místo - Mistryně Světa Kadetky pom-pom pódiová sestava "Orchestr"

1.místo - Mistryně Světa Juniorky baton pódiová sestava

2.místo - Vicemistryně Světa Kadetky baton pochodové defilé

2.místo - Vicemistryně Světa Juniorky pom-pom pódiová sestava "Dobro a Zlo"

2.místo - Vicemistryně Světa Kadetky baton sedmice

2.místo - Vicemistryně Světa Kadetky pom-pom sedmice

2.místo - Vicemistryně Světa Kadetky baton duo - Nikol Tomašková a Lucka Šipulová

2.místo - Vicemistryně Světa Kadetky sólo 2BAT - Melánie Gawlowská

3.místo - II.vicemistryně Světa Kadetky baton duo - Eliška Kosiecová a Terezka Odvarková

3.místo - II.vicemistryně Světa Juniorky pom-pom duo - Miška Horská a Miška Olšoková

3.místo - II.vicemistryně Světa Kadetky sólo baton - Terezka Odvarková

   

Grand Prix v mažoretkovém sportu Chorvatsko Opatia

Kadetky skupiny:
1.místo Kadetky pom-pom
1.místo Kadetky pódiová sestava
1.místo Kadetky pochodové defilé
Juniorky skupiny:
1.místo Juniorky pódiová sestava
1.místo Juniorky pochodové defilé
2.místo Juniorky pom-pom
Kadetky sólo
1. místo Niki Kosydarová
2. místo Niki Tomašková
3. místo Terezka Odvarková
Kadetky duo 
1. místo Niki Tomašková a Luci Šipulová

1. místo Kadetky sedmice

Kadetky 2 baton
1. místo sólo kadetky 2 baton Melanka Gawlovská
Juniorky sólo 
1. místo Miška Olšoková
2. místo Naty Hupková
Juniorky duo
1. místo Naty Hupková a Veru Malyszová
1. místo Juniorky sedmice
Kadetky sólo poms 
2. místo Luci Šipulová
3. místo Luci Hodasová
4. místo Terezka Odvarková
Kadetky duo poms
2. místo Luci Hodasová a Luci Šipulová

1. místo Kadetky sedmice poms

Juniorky sólo poms
2. místo Miška Horská
5. místo Naty Hupková
Juniorky duo poms
1. místo Miška Horská a Miška Olšoková

     

Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu 2015

MISTRYNĚ ČR - kadetky skupina baton

MISTRYNĚ ČR - sólo 2 BAT kadetky - Melanka Gawlowská

MISTRYNĚ ČR - duo kadetky baton - Lucka Š. + Niki T.

MISTRYNĚ ČR - duo kadetky poms - Lucka H. + Niki K.

MISTRYNĚ ČR - miniformace kadetky poms

MISTRYNĚ ČR - miniformace Little kadetky baton

VÍCEMISTRYNĚ ČR - kadetky skupina poms "Orchestr"

VÍCEMISTRYNĚ ČR - duo juniorky poms - Miška+ Miška

II.VÍCEMISTRYNĚ ČR - juniorky skupina baton

II.VÍCEMISTRYNĚ ČR - juniorky skupina poms

II.VÍCEMISTRYNĚ ČR - sólo juniorky poms - Miška Horská

II.VÍCEMISTRYNĚ ČR - duo kadetky baton - Eliška + Terezka

II.VÍCEMISTRYNĚ ČR - miniformace kadetky baton

II.VÍCEMISTRYNĚ ČR - miniformace juniorky baton

   

Semifinálové kolo MČR - Hranice 25.4.2015

1.místo - Little kadetky skupina

1.místo - Kadetky skupina baton

1.místo - Juniorky skupina baton

1.místo - sedmice Little kadetky baton

1.místo - sedmice Kadetky baton

1.místo - sedmice Juniorky baton

1.místo - sólo kadetky baton Niki Tomašková

1.místo - sólo kadetky pom-pom Lucka Hodasová

1.místo - sólo kadetky pom-pom "B" Terka Odvarková

1.místo - sólo juniorky baton Miška Olšoková

1.místo - sólo juniorky pom-pom Miška Horská

1.místo - duo kadetky baton "A" Lucka Šipulová + Niki Tomašková

1.místo - duo kadetky baton "B" Terka Odvarková + Eliška Kosiecová

1.místo - duo kadetky pom-pom Niki Kosydarová + Lucka Hodasová

1.místo - duo juniorky pom-pom Miška Horská + Miška Olšoková

2.místo - sólo kadetky baton Niki Kosydarová

2.místo - sólo kadetky pom-pom Lucka Šipulová

2.místo - sólo juniorky baton Kačka Paululiková

2.místo - sólo seniorky baton Kačka Glučová

2.místo - duo juniorky baton "B" Natka Hupková + Verča Malyszová

3.místo - sólo kadetky pom-pom "B" Kiki Pyszná

3.místo - sólo juniorky pom-pom Natka Hupková

3.místo - sólo juniorky baton "B" Natka Hupková

3.místo - sólo seniorky baton Niki Trzaskaliková

4.místo - sólo juniorky pom-pom Hanča Mrázková

   

Kvalifikace na MČR - Dolní Benešov 18.4.2015

1.místo - Kadetky skupina pom-pom "Orchestr"

1.místo - Juniorky skupina pom-pom "Dobro a Zlo"

1.místo - Kadetky miniformace pom-pom

1.místo - Kadetky sólo pom-pom "B" Terka Odvarková

1.místo - Kadetky sólo pom-pom Lucka Šipulová

1.místo - Juniorky sólo pom-pom Miška Horská

1.místo - Kadetky duo pom-pom Lucka H. + Niki K.

1.místo - Juniorky duo pom-pom Miška H. + Miška O.

3.místo - Kadetky sólo pom-pom Lucka Hodásová

3.místo - Juniorky sólo pom-pom Natka Hupková

   

Kvalifikace na MČR - Hradec nad Moravicí 29.3.2015

1.místo - skupina Little kadetky baton

1.místo - skupina Kadetky baton

1.místo - sedmice kadetky baton

1.místo - sedmice juniorky baton

1.místo - sólo kadetky baton Niki Tomašková

1.místo - sólo juniorky baton Miška Olšoková

1.místo - duo kadetky baton "A" Lucka Šipulová + Niki Tomašková

1.místo - duo kadetky baton "B" Terezka Odvarková + Eliška Kosiecová

2.místo - skupina juniorky baton

2.místo - sedmice Little kadetky baton

2.místo - sólo kadetky baton Niki Kosydarová

2.místo - duo juniorky baton "B" Natka Hupková + Verča Malyszová

3.místo - sólo juniorky baton Kačka Paululiková

3.místo - sólo juniorky baton "B" Natka Hupková

3.místo - sólo seniorky baton Kačka Glučová

4.místo - sólo seniorky baton Niki Trzaskaliková

   

Nepostupová soutěž "O Brněnskou dračici" - Brno 22.3.2015

1.místo - skupina Kadetky pom-pom

1.místo - skupina Juniorky baton

1.místo - miniformace Little kadetky baton

1.místo - miniformace Kadetky baton

1.místo - miniformace Kadetky pom-pom

1.místo - miniformace Juniorky baton

2.místo - skupina kadetky baton

5.místo - skupina Little kadetky baton

   

Nepostupová soutěž "Karvinský Pohár" - Karviná 15.3.2015

1.místo - skupina baton Little kadetky

1.místo - skupina baton Kadetky

1.místo - skupina baton Juniorky

1.místo - sedmice baton Kadetky mladší

1.místo - sedmice pom-pom Kadetky

1.místo - sedmice baton Juniorky

1.místo - sólo baton Kadetky starší Niki Tomášková

1.místo - sólo baton juniorky mladší Miška Olšoková

1.místo - sólo baton juniorky starší Kačka Paululiková

1.místo - sólo seniorky mladší Niki Trzaskaliková

1.místo - sólo kadetky 2BAT Melánka Gawlowská

1.místo - sólo pom-pom kadetky Lucka Šipulová

1.místo - sólo pom-pom juniorky Miška Horská

1.místo - duo baton kadetky Niki T.+ Lucka Š.

1.místo - duo pom-pom kadetky Niki K. + Lucka H.

1.místo - duo pom-pom juniorky Miška + Miška

2.místo - sedmice baton Little Kadetky

2.místo - sólo baton kadetky starší Niki Kosydarová

2.místo - sólo seniorky mladší Kačka Glučová

3.místo - sólo pom-pom kadetky Terka Odvarková

3.místo - sólo pom-pom juniorky Natka Hupková

3.místo - duo baton kadetky Eliška + Terezka

   

Nepostupová soutěž "Ostravský pom-pom" - Ostrava 8.3.2015

1.místo - skupina kadetky pom-pom "ORCHESTR"

1.místo - miniformace kadetky pom-pom

1.místo - duo kadetky Niki + Lucka "ČISNICI"

2.místo - sólo kadetky Terezka Odvarková

2.místo - sólo juniorky Miška Horská

2.místo - duo juniorky Miška + Miška

4.místo - Sólo kadetky Lucka Šipulová

   

Nepostupová soutěž "Excelent cup" - Dolní Benešov 7.3.2015

1.místo - sólo kadetky - Niki Tomášková

1.místo - sólo juniorky - Miška Olšoková

1.místo - sólo seniorky - Kačka Glučová

1.místo - duo kadetky - Niki T. + Lucka Š.

1.místo - sedmice kadetky baton

1.místo - sedmice kadetky pom-pom

1.místo - sedmice juniorky baton

2.místo - sólo juniorky Kačka Paluliková

3.místo - sólo kadetky Niki Kosydarová

3.místo - sólo seniorky Niki Trzaskaliková

3.místo - sedmice Little kadetky baton

4.místo - duo kadetky baton Eliška + Terezka

5.místo - sólo juniorky Natka Hupková

   


TOPlist
aktualizováno: 22.05.2017 20:38:38