O cenu TK Andria - Havířov 19.10.2012

1.místo - sedmice Přípravka

1.místo - Duo děti baton Miška O. + Miška H.

1.místo - sedmice Kadetky "Panenky"

1.místo - duo juniorky Klára J. + Katka G.

2.místo - sólo Niki T. juniorky

   

Mistrovství Evropy - Opole Polsko 23.-26.8.2012

2.místo - Vícemistryně Evropy - duo Kadetky pom-pom Michaela Olšoková+Niki Tomášková

4.místo - Kadetky velká formace pom-pom

6.místo - Kadetky velká formace baton

6.místo - Kadetky miniformace pom-pom

9.místo - Kadetky miniformace baton

    

Finále MČR - formace baton - Přeštice 16.6.2012

4.místo Kadetky velká formace baton - BONEY M + titul II.vícemistryně v defilé 2012

Nominace na ME v Opole 2012

   

Finále MČR - formace pom-pom + mini MIX Hustopeče 9.-10.2012

5.místo Kadetky velká formace pom-pom + cena VIP poroty

Nominace na ME v Opole 2012

6.místo Juniorky mini MIX

   

Finále MČR v sóloformacích Blatná 2.-3.6.2012

3.místo Kadetky duo pom-pom - II. vícemistryně ČR - Miška Olšoková + Niki Tomášková Nominace na ME 2012

4.místo Kadetky miniformace baton Panenky + cena VIP poroty Nominace na ME 2012

5.místo Kadetky miniformace pom-pom  Nominace na ME 2012

7.místo Juniorky miniformace pom-pom

8.místo Juniorky duo baton Kačka Glučová + Klára Jamniczová

13.místo Juniorky sólo baton Kačka Glučová

16.místo Juniorky sólo baton Klára Jamniczová

20.místo Kadetky sólo baton Hanča Mrázková

   

Semifinále MČR v sóloformacích Karviná 19.5.2012 + Valtice 26.5.2012

2.místo Kadetky miniformace pom-pom

2.místo duo pom-pom kadetky Miška Olšoková + Niki Tomášková

3.místo Kadetky miniformace baton Panenky

3.místo Juniorky miniformace pom-pom

4.místo sólo Klárka Jamniczová baton

4.místo duo juniorky baton Klára Jamniczová + Kačka Glučová

5.místo sólo Juniorky baton Kačka Glučová

5.místo sólo Junorky pom-pom Niki Trzaskaliková

8.místo sólo Kadetky baton Hanča Mrázková

Mezinárodní Mistrovství Polska - Opole - 12.5.2012

1.místo kadetky formace pom-pom - Krtek a kalhotky

1.místo kadetky formace baton - BONEY M

2.místo duo baton - Miška Horská + Sabča Chalasová

3.místo duo pom-pom - Miška Olšoková + Niki Tomášková

3.místo miniformace pom-pom Kadetky

3.místo sólo Kačka Glučová

   

Kvalifikace MČR - Moravská Nová Ves - 22.4.2012

1.místo Kadetky formace pom-pom Krtek a kalhotky

1.místo Kadetky formace baton BONEY M

1.místo Kadetky miniformace pom-pom

1.místo Kadetky miniformace baton Panenky

1.místo Juniorky miniformace pom-pom

1.místo Kadetky duo pom-pom Miška Olšoková + Niki Tomášková

1.místo Kadetky duo baton Kajka Hanzlová + Kačka Krivošiková

2.místo Juniorky sólo baton Klárka Jamniczová

2.místo Juniorky sólo pom-pom Klárka Jamniczová

2.místo Juniorky miniformace MIX

3.místo Kadetky sólo pom-pom Sabča Chalasová

3.místo Kadetky duo baton Sabča Chalasová + Miška Horská

   

 

Stars Cup Ostrava - 24.3.2012

1.místo Kadetky formace pom-pom

4.místo Přípravka formace baton

   

Podhostýnský pohár - Bystřice pod Hostýnem - 10.3.2012

1.místo Kadetky formace pom-pom

1.místo Kadetky formace baton

1.místo Kadetky miniformace pom-pom

1.místo Kadetky miniformace baton

1.místo Juniorky miniformace pom-pom

1.místo Kadetky duo pom-pom Miška Olšoková + Niki Tomášková

1.místo Juniorky sólo baton Klárka Jamniczová

1.místo Juniorky duo baton Klárka Jamniczová + Kačka Glučová

   

 

TOPlist
aktualizováno: 19.08.2017 10:49:53