Soutěž Maďarsko 13.11.2010

2.místo - sólo Nikča T.

2.místo - duo Nikča T. + Kačka G.

    

O cenu TK Andria 23.10.2010

3.místo - Miniformace Juniorky

4.místo - Klára Jamniczová - sólo juniorky

4.místo - K.Eberová + J.Valková - duo seniorky

5.místo - K.Glučová + N.Trzaskaliková - duo kadetky

5.místo - Miniformace Juniorky II.

   

Mistrovství Evropy Vyškov 27. - 28.8.2010

1.místo - Mistryně Evropy - Kadetky mini MIX

2.místo - Vícemistryně Evropy - Juniorky pom-pom

4.místo - Kadetky velká formace

6.místo - Juniorky sedmice baton

10.místo - Juniorky sedmice MIX

    

Mistrovství České republiky Hustopeče 27.6.2010 - mini MIX

3.místo - II.vícemistryně ČR - Kadetky mini MIX + postup na Mistrovství Evropy

5.místo - Juniorky mini MIX + postup na Mistrovství Evropy

   

Mistrovství České republiky Jaroměř 26.6.2010 - velké skupiny

Kadetky: 4.místo + postup na Mistrovství Evropy

Juniorky: 7.místo

    

Mezinárodní festival mažoretek a dechových orchestrů "Zlotá Lira" 18.-20.6.2010

1.místo - Kadetky

3.místo - Juniorky

   

Mistrovství České republiky Jeseník 5.-6.6.2010 - miniformace

3.místo – II.vícemistryně ČR – Juniorky mini pom-pom + postup na Mistrovství Evropy

4.místo – Juniorky mini baton + postup na Mistrovství Evropy

5.místo – Kadetky mini baton

5.místo – Duo kadetky Kačka G. + Niki T.

7.místo – Duo juniorky Klaudie E. + Jana V. + cena VIP poroty

8.místo – Kadetky mini pom-pom

8.místo – Sólo Kadetky Kačka G.

8.místo – Sólo pom-pom Verča Š.

11.místo – Sólo Kadetky Niki T.

12.místo – Duo Verča Š. + Týnka K.

13.místo – Sólo Kadetky Natálka K.

14.místo – Sólo Juniorky Denča R.

   

Semifinále skupin Valtice 29.5.2010

1.místo - Mistryně Semifinále + postup na MČR - Kadetky

1.místo - Mistryně Semifinále + postup na MČR - Juniorky

   

Kvalifikace na Mistrovství České republiky Moravská Nová Ves 16.5.2010 

2.místo - Vícemistryně kvalifikace - Kadetky "Golden sky"

1.místo - Mistryně kvalifikace - Juniorky "Queen - The show must go one"

Sóloformace Kadetky:

1.místo: mini pom-pom

2.místo: Kačka G. – sólo baton

2.místo: Kačka G. + Niki T. – duo/trio baton

2.místo: mini MIX

3.místo: mini Baton

5.místo: Niki T. - sólo baton - Postup na MČR

6.místo: Natálka K. - sólo baton - Postup na MČR

 

Sóloformace Juniorky:

1.místo: mini pom-pom

1.místo: mini MIX

1.místo: Denča R. – sólo baton

1.místo: Klaudi E. + Jana V. – duo/trio baton

2.místo: mini baton

2.místo: Adrianka N. + Niki G. – duo pom-pom

3.místo: Terka G. -sólo baton

 

Sóloformace Seniorky:

2.místo: Verča Š. sólo pom-pom

2.místo: Verča Š. + Týnka K. duo/trio pom-pom

2.místo: Terka F. + Míška J. duo/trio baton

Mistrovství Polska 8.5.2010 - 9.5.2010

skupiny

1. místo - KADETKY velká formace baton - MISTRYNĚ POLSKA "Golden sky"

2. místo - KADETKY  velká formace show - VÍCEMISTRYNĚ POLSKA "Horníci"

1. místo-  JUNIORKY velká formace baton - MISTRYNĚ POLSKA "Queen - The show must go one"

    

sóloformace - kadetky:

1.místo: miniformace MIX

1.místo: miniformace Baton

1.místo: duo Kačka G. + Niki T.

2.místo: miniformace Pom-pom

2.místo: trio Kačka K. + Gabča F. + Hanča M.

2.místo: sólo Kačka G.

3.místo: sólo Adélka Q.

 

   

 

Sóloformace - juniorky:

 

1.místo: miniformace Pom-pom

1.místo: sólo Adrianka N.

2.místo: miniformace Baton

2.místo: miniformace MIX

2.místo: duo Klaudie E. + Jana V.

3.místo: sólo Denča R.

 

   

 

Sóloformace - seniorky:

 

3.místo: sólo Verča Š.

3.místo: duo Verča Š. + Týnka K.

3.místo: duo Terka F. + Míša J.

 

    
 
O pohár ze zámku Kolín 24.4.2010 - skupiny

2.místo - Kadetky

1.místo - Juniorky

     

O pohár ze zámku Kolín 20.3.2010 - sóloformace

1.místo - Nikol Koplová - sólo tanec seniorky

1.místo - Nikol Koplová+Tereza Flaszová - duo tanec seniorky

2.místo - Hanča Mrázková+Gabča Foltýnová - duo/trio kadetky

3.místo - Terka Ganczarczyková - sólo juniorky

3.místo - Kačka Glučová+Niki Trzaskaliková - duo/trio juniorky

3.místo - Klaudi Eberová+Janča Valková - duo/trio seniorky

4.místo - Klára Jamniczová - sólo juniorky

4.místo - Adrianka Nagyová+Denča Rakoczyová - duo/trio seniorky

4.místo - Tereza Flaszová - sólo seniorky

   

 
TOPlist
aktualizováno: 24.01.2017 13:34:24