Naše úspěchy v roce 2009

O cenu TK Adria Havířov 10.10.2009
3. místo - Klára Jamniczová - sólo kadetky
4.místo - Nicola Trzaskaliková - sólo kadetky
2. místo - Adriana Nagyová, Tereza Ganczarczyková - duo kadetky  
2. místo - Sedmice BATON Kadetky
5. místo - Klára Jamniczová, Kateřina Glučová, Nicola Trzaskaliková - trio kadetky
4. místo - Aneta Konečná, Leona Konečná - duo juniorky
5. místo - Klaudie Eberová, Jana Válková - duo juniorky
1. místo - Nikol  Koplová - sólo tanec juniorky  
4. místo - Veronika Paszová, Nikol Koplová - duo tanec juniorky  
3. místo - Veronika Paszová, Denisa Rakoczyová, Nikol Koplová - trio juniorky  
4. místo - Sedmice BATON Kadetky

Mistrovství Evropy Opole 28. -30.8.2009

2.místo - VÍCEMISTRYNĚ EVROPY - Kadetky mini MIX

4.místo - Juniorky mini MIX

4.místo - Kadetky "Free style - Horníci"

7.místo - Juniorky "Free style - Policejní akademie"

Mistrovství České republiky Vyškov 20.6.2009

1.místo - MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY - Kadetky mini MIX

1.místo - MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY - Kadetky Free style "Horníci"

2.místo - VÍCEMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY - Juniorky mini MIX

7.místo - Juniorky Free style "Policejní akademie"

 Mistrovství České republiky Hronov 13.6.2009

7.místo - Kadetky

9.místo - Juniorky

 
Semifinále skupin na Mistorvství ČR Hořice 31.5.2009
 
1.místo - MISTRYNĚ SEMIFINÁLE - Kadetky
 
1.místo - MISTRYNĚ SEMIFINÁLE - Juniorky 
 
 

 

Mistrovství České republiky v malých formací Valtice 16.5.2009

7.místo - Klára Jamniczová - sólo kadetky

7.místo - Klára Jamniczová, Kateřina Glučová, Nicola Trzaskaliková - trio kadetky

3.místo - II. VÍCEMISTRYNĚ ČR - sedmice baton kadetky

13.místo - Jana Valková - sólo juniorky

14.místo - Denisa Rakoczyová - sólo juniorky

5.místo - sedmice baton juniorky

 

Kvalifikace na Mistrovství ČR Moravská Nová Ves 10.5.2009 - skupiny

2.místo - VÍCEMISTRYNĚ KVALIFIKACE - kadetky baton

1.místo - MISTRYNĚ KVALIFIKACE - juniorky baton

1.místo - MISTRYNĚ KVALIFIKACE - kadetky free style "Horníci"

1.místo - MISTRYNĚ KVALIFIKACE - juniorky free style "Policejní akademie"

Kvalifikace na Mistrovství ČR Moravská Nová Ves 10.5.2009 - sóloformace

3.místo - II.VÍCEMISTRYNĚ KVALIFIKACE - Klára Jamniczová sólo kadetky

1.místo - MISTRYNĚ KVALIFIKACE - Klára Jamniczová, Nicola Trzaskaliková, Kateřina Glučová - trio kadetky

3.místo - II. VÍCEMISTRYNĚ KVALIFIKACE - Adriana Nagyová, Tereza Ganczarczyková - duo kadetky

2.místo - VÍCEMISTRYNĚ KVALIFIKACE - Sedmice BATON Kadetky

2.místo - VÍCEMISTRYNĚ KVALIFIKACE - Sedmice MIX Kadetky

1.místo - MISTRYNĚ KVALIFIKACE - Jana Valková - sólo juniorky

1.místo - MISTRYNĚ KVALIFIKACE - Denisa Rakoczyová - sólo juniorky

2.místo - VÍCEMISTRYNĚ KVALIFIKACE - Jana Valková, Klaudie Eberová - duo juniorky

3.místo - II. VÍCEMISTRYNĚ KVALIFIKACE - Denisa Rakoczyová, Nikol Koplová - duo juniorky

2.místo - VÍCEMISTRYNĚ KVALIFIKACE - Sedmice BATON juniorky

1.místo - MISTRYNĚ KVALIFIKACE - Sedmice MIX juniorky

1.místo - MISTRYNĚ KVALIFIKACE - Veronika Štefková, Kristýna Konevalová -  duo seniorky

O pohár ze zámku Kolín 2.5.2009 - formace

2.místo - přípravka

1.místo - kadetky

1.místo - juniorky 

Stars cup Ostrava 21.3.2009

1.místo  - přípravka

2.místo - kadetky

1.místo - juniorky 

 

TOPlist
aktualizováno: 29.03.2017 18:18:57