Zlatá hůlka - Hradec nad Moravicí 26.11.2011

1.místo - Klára Jamniczová - sólo juniorky baton

3.místo - Nicola Trzaskaliková - sólo kadetky pom-pom + cena za umělecký dojem

3.místo - Katka Glučová - sólo kadetky baton

   

Mistrovství Evropy - Chorvatsko Poreč 26.-27.8.2011

2.místo - Vícemistryně Evropy pro rok 2011 - Kadetky velká formace BATON

   

 

Mistrovství České republiky - velké formace BATON 25.6.2011

3.místo - II.vícemistryně České republiky- Kadetky velká formace BATON

                + postup na Mistrovství Evropy v Chorvatsku-Poreč

   

Mistrovství České republiky - velké formace POM-POM 18.6.2011

10.místo - Juniorky velká formace POM-POM

   

Mistrovství České republiky - miniformace - Valtice 4.-5.6.2011

6. místo - sedmice baton kadetky

6.místo - Katka Glučová sólo

14.místo - Klárka Jamniczová sólo pompom

16.místo - Klárka Jamniczová sólo baton

21.místo - Nikča Goreová sólo baton

   

Semifinále skupin - POM-POM - Blatná 21.5.2011

4.místo + postup do finále MČR a cena VIP poroty - juniorky

   

 

Semifinále skupin - Baton - Vyškov 15.5.2011

3.místo - II.vícemistryně semifinále - Kadetky

   

 

Kvalifikace na Mistrovství České republiky Moravská Nová Ves 16.5.2011

1.místo - Kadetky Baton s choreografií: Děti ráje

1.místo - Kadetky sedmice MIX s choreografií: Bam, bam, bam

1.místo - Kadetky sedmice Baton s choreografií: Typical tropical

1.místo - Klárka Jamniczová - sólo juniorky baton

1.místo - Denča Rakoczyová + Miška Jandáková - duo seniorky baton

2.místo - Juniorky Pom-Pom s choreografií: Tisíc a jedna noc

3.místo - Nikča Goreová - sólo juniorky baton

3.místo - Klárka Jamniczová - sólo juniorky Pom-Pom

4.místo + postup - Kačka Glučová - sólo kadetky baton

 

   

 

STARS CUP OSTRAVA 2.4.2011

1.místo - JUNIORKY POM-POM choreografií: Tisíc a jedna noc

2.místo - PŘÍPRAVKA BATON choreografií: Hrajeme si rádi

   

 

O POHÁR ZE ZÁMKU KOLÍN 19.3.2011 - KOLÍN

2.místo - sólo kadetky - Klára Jamniczová

3.místo - sólo kadetky show - Katka Glučová

3.místo - duo juniorky - Míša Jandáková + Denča Rakoczyová

4.místo - sólo kadetky - Katka Glučová

4.místo - sólo juniorky - Denča Rakoczyová

  

PODHOSTÝNSKÝ POHÁR 5.3.2011 - BYSTŘICE POD HOSTÝNEM

1.místo - velká formace - PŘÍPRAVKA s choreografií: Hrajeme si rádi

2.místo - velká formace - KADETKY s choreografií: Děti ráje

2.místo - sedmice baton KADETKY s choreografií: Typical tropical

 

 
 
TOPlist
aktualizováno: 22.02.2017 11:39:43