WORLD CHAMPIONSHIP MAJORETTES SPORT 30.8.-1.9.2013 

1.místo - Mistryně světa - Kadetky skupina pom-pom

1.místo - Mistryně světa - Kadetky miniformace pom-pom

2.místo - Vícemistryně světa - Juniorky skupina MIX

2.místo - Vícemistryně světa - Kadetky duo pom-pom Miška Olšoková + Niki Tomašková

2.místo - Vícemistryně světa - Kadetky miniformace baton

3.místo -II.vícemistryně světa - Kadetky skupina baton pochodové defilé

3.místo - II.vícemistryně světa - Kadetky skupina baton pódiová sestava

3.místo - II.vícemistryně světa - Seniorky sólo baton Nikol Solková

3.místo - II.vícemistryně světa - Kadetky sólo pom-pom Miška Horská

3.místo - II.vícemistryně světa - Kadetky duo baton Miška Olšoková + Romča Kubecová

   

Mistrovství ČR kategorii MIX a 2BAT 22.6.2013

1.místo - MISTRYNĚ ČR - juniorky skupina MIX + POSTUP NA MS

2.místo - VÍCEMISTRYNĚ ČR - Seniorky sólo 2BAT Klárka Jamniczová + POSTUP NA MS

   

Mistrovství ČR kategorii baton Karviná 15.-16.6.2013

2.místo - VÍCEMISTRYNĚ ČR - Kadetky skupina baton + POSTUP NA MS

2.místo - VÍCEMISTRYNĚ ČR - Kadetky miniformace baton + POSTUP NA MS

2.místo - VÍCEMISTRYNĚ ČR - Kadetky duo baton Romča Kubecová + Miška Olšková + POSTUP NA MS

4.místo - MINIKadetky skupina baton

6.místo - Juniorky skupina baton + POSTUP NA MS

6.místo - Seniorky sólo baton Niki Solková + POSTUP NA MS

7.místo - Seniorky sólo baton Klára Jamniczová 

9.místo - Juniorky sólo baton Kačka Glučová

10.místo - Kadetky sólo baton Miška Olšoková

10.místo - Juniorky sólo baton Niki Trzaskaliková

   

Mistrovství ČR kategorii poms Vimperk 7.-9.6.2013

1.místo - MISTRYNĚ ČR - Kadetky skupina pom-pom "Domorodci" + POSTUP NA MS

1.místo - MISTRYNĚ ČR - Kadetky duo pom-pom Miška Olšoková + Niki Tomášková + POSTUP NA MS

4.místo - Kadetky miniformace pom-pom 

5.místo - Kadetky sólo pom-pom Miška Horská

7.místo - Kadetky sólo pom-pom Niki Tomašková 

   

Semifinále MČR Valtice 24.5.-26.5.2013

1.místo - Kadetky skupina baton

1.místo - Kadetky miniformace baton

1.místo - Kadetky miniformace pom-pom

1.místo - Seniorky sólo baton Niki Solková

1.místo - Kadetky duo baton Romča K. + Miška O.

2.místo - MINIKadetky skupina baton

2.místo - Juniorky skupina baton

2.místo - Kadetky sólo baton Miška Olšoková

2.místo - Kadetky sólo pom-pom Miška Horská

3.místo - Kadetky sólo pom-pom Niki Tomášková

3.místo - Juniorky sólo baton Kačka Glučová

3.místo - Kadetky duo pom-pom Miška O. + Niki Tom.

   

Jarní Ostravská hůlka 12.5.2013

 

1.místo - Kadetky baton sedmice

1.místo - Kadetky baton duo Miška O. + Romča K.

2.místo - Kadetky baton sólo Miška O.

2.místo - MINIKadetky baton skupina

2.místo - MINIKadetky baton sedmice

6.místo - Kadetky baton sólo Kačka B.

7.místo - Seniorky baton sólo Klárka J.

9.místo - Juniorky baton sólo Niki Trz.

10.místo - Juniorky baton sólo Kačka G.

   

Kvalifikace na MČR Zábřeh 27.4.2013

1.místo - Juniorky+Kadetky formace MIX

2.místo - Niki Tom. sólo Kadetky pom-pom

2.místo - Niki Tom. + Miška O. duo Kadetky pom-pom

3.místo - Hanička M. sólo Juniorky pom-pom

4.místo - Klárka J. sólo Seniorky baton

5.místo - Niki Trz. sólo Juniorky pom-pom

9.místo - Niki Trz. sólo Juniorky baton

   

Kvalifikace na MČR Višňové 20.4.2013

1.místo - Kadetky formace pom-pom "Domorodci"

1.místo - Kadetky miniformace baton

1.místo - Miška Olšoková kadetky sólo baton

1.místo - Miška Horská Kadetky sólo pom-pom

1.místo - Kačka Glučová Juniorky sólo baton

1.místo - Niki Solková Seniorky sólo baton

1.místo - Klárka Jamniczová Seniorky 2BAT solo

2.místo - Kadetky formace baton

2.místo - Juniorky formace baton

2.místo - Kadetky miniformace pom-pom

2.místo - Kačka Begalčisová Kadetky sólo baton

2.místo - Lucinka Hodásová Kadetky sólo pom-pom

2.místo - Miška Olšoková + Romča Kubecová Kadetky duo baton

   

Kvalifikace na MČR Hradec nad Moravicí 6.4.2013

4.místo - velká formace MINI Kadetky baton + cena VIP poroty

   

Nepostupová soutěž - Stars cup Ostrava 23.3.2013

3.místo - velká formace MINI Kadetky baton

   

Nepostupová soutěž - Podhostýnský pohár 9.3.2013

1.místo - velká formace pom-pomm "DOMORODCI"

1.místo - malá formace MINI Kadetky baton

1.místo - malá formace Kadetky baton

1.místo - malá formace Kadetky pom-pom

3.místo - velká formace juniorky baton

5.místo - velká formace kadetky baton

   

 

Nepostupová soutěž Ostravský POM-POM

1.místo - velká formace pom-pom "DOMORODCI"

1.místo - malá formace pom-pom

1.místo - duo kadetky pom-pom Miška O. + Niki T.

3.místo - sólo kadetky pom-pom Miška H.

3.místo - sólo juniorky pom-pom Hanča M.

 

TOPlist
aktualizováno: 10.06.2017 17:13:52