Mistrovství Světa Praha 24.-27.8.2016

Mistryně Světa - Miška Horská - sólo juniorky poms
Mistryně Světa - Miška Horská a Niki Tomašková - duo juniorky baton
Vícemistryně Světa - sedmice kadetky MIX

Vícemistryně Světa - sedmice juniorky MIX
Vícemistryně Světa - Melánka Gawlowská - sólo kadetky 2BAT
II.vícemistryně Světa - Kadetky pódiová sestava baton
II.vícemistryně Světa - Kadetky pochodové defilé baton
II.vícemistryně Světa - Kadetky pódiová sestava pom-pom
II.vícemistryně Světa - sedmice Juniorky pom-pom
II.vícemistryně Světa - sedmice Seniorky baton

4.místo - Seniorky pochodové defilé
4.místo - Juniorky pódiová sestava pom-pom
4.místo - sedmice Kadetky baton
4.místo - duo seniorky baton Katka Glučová + Katka Paululiková
5.místo - duo kadetky baton Eliška Kosiecová + Terezka Odvarková 
5.místo - duo juniorky poms Natka Hupková + Lucie Krenželoková
5.místo - duo juniorky baton Lucka Šipulová + Niki Kosydarová
6.místo - Terezka Odvarková - sólo kadetky baton
6.místo - Terezka Odvarková - sólo kadetky pom-pom
6.místo - Miška Olšoková - sólo juniorky baton
8.místo - Seniorky baton pódiová sestava
14.místo - Eliška Fojtíková - sólo kadetky baton

    

Mistrovství Evropy - Chorvatsko Crikvenica 7.-14.6.2016

1.místo Mistryně Evropy seniorky defilé
1.místo Mistryně Evropy seniorky sedmice hůlka
1.místo Mistryně Evropy Terezka Odvarková kadetky sólo hůlka
1.místo Mistryně Evropy sedmice juniorky poms
1.místo Mistryně Evropy duo juniorky Miška Horská+Niki Tomašková
2.místo Vicemistryně Evropy Terka Odvarková sólo poms kadetky
2.místo Vicemistryně Evropy Kačka Paululiková + Kačka Glučová duo seniorky hůlka
2.místo Vicemistryně Evropy Juniorky skupina poms
2.místo Vicemistryně Evropy Miška Horská juniorky sólo poms
3.místo II.vicemistryně Evropy Seniorky pódio 
3.misto II.vícemistryně Evropy Natka Hupková +Lucka Krenželoková juniorky duo poms
3.místo II.vícemistryně Evropy duo juniorky Niki Kosydarová+Lucka Šipulo
3.místo II.vícemistryně Evropy Miška Olšoková

      

Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu Karviná - 21.-22.5.2016

1.místo - Mistryně ČR kadetky A pochodové defilé + POSTUP MS, ME
1.místo - Mistryně ČR kadetky B pódiová sestava
+ POSTUP MS, ME
1.místo - Mistryně ČR kadetky A sedmice + POSTUP MS, ME
1.místo - Mistryně ČR kadetky B sedmice
2.místo - Vícemistryně ČR kadetky sólo 2BAT - Melánie Gawlowská 
+ POSTUP MS, ME
2.místo - Vícemistryně ČR kadetky duo - Eliška Kosiecová+Terka Odvarková + POSTUP MS, ME
3.místo - II. Vícemistryně ČR kadetky A pódiová sestava + POSTUP MS, ME
3.místo - II. Vícemistryně ČR juniorky duo Miška Horská+Niki Tomašková + POSTUP MS, ME
4.místo - seniorky pochodové defilé + POSTUP MS, ME
4.místo - seniorky sedmice + POSTUP MS, ME
4.místo - Juniorky duo - Niki Kosydarová+Lucka Šipulová + POSTUP MS, ME
5.místo - seniorky pódiová sestava + POSTUP MS, ME
5.místo - Kadetky sólo - Terezka Odvarková + POSTUP MS, ME
7.místo - Juniorky sólo - Miška Olšoková + POSTUP MS, ME
10.místo - Juniorky duo - Laura Riedlová+Natka Hupková + POSTUP ME
12.místo - Juniorky sólo - Laura Riedlová + POSTUP ME
12.místo - Seniorky duo - Kačka Paululiková+Kačka Glučová + POSTUP ME
14.místo - Juniorky sólo - Niki Kosydarová + POSTUP ME
14.místo - Seniorky sólo - Kačka Glučová + POSTUP ME
16.místo - Juniorky duo - Miška Golová+Verča Malyszová

      

Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu Náchod - 14.-15.6.2016

1.místo - Mistryně ČR - sedmice juniorky MIX + POSTUP MS, ME
2.místo - Vicemistryně ČR - sedmice juniorky poms + POSTUP MS, ME
2.místo - Vicemistryně ČR - duo juniorky Natka+Lucka + POSTUP MS, ME
2.místo - Vicemistryně ČR - sólo Little Adélka Horská 
3.místo - II. Vicemistryně ČR - sedmice kadetky MIX + POSTUP MS, ME

3.místo - II. Vicemistryně ČR - sólo juniorky Miška Horská + POSTUP MS, ME
5.místo - Kadetky pom-pom pódiová sestava + POSTUP MS, ME
6.místo - sólo kadetky Terezka Odvarková + POSTUP ME
7.místo - Sólo kadetky Eliška Fojtíková + POSTUP ME
8.místo - sólo juniorky Natka Hupková + POSTUP ME
10.místo -sólo juniorky Lucka Krenželoková + POSTUP ME

Mistrovství Moravy - Taneční skupina roku Zlín 30.4.-1.5.2016

1.místo děti "Rockerky"
1.místo děti "Na pytlácké stezce"
1.místo juniorky "Rock girls"
1.místo juniorky "Přes noc v galerii"

Kvalifikace na MČR - Karviná 10.4.2016

1.místo - Little Kadetky - Sněhurky + POSTUP

1.místo - Kadetky "A" - pochodové defilé "domorodci" + POSTUP
1.místo - Kadetky "A" - pódiová sestava "Rockerky" + POSTUP
1.místo - Seniorky - pochodové defilé + POSTUP
1.místo - Little Kadetky sedmice + POSTUP
1.místo - Kadetky "A" baton sedmice + POSTUP
1.místo - Kadetky "A" MIX sedmice + POSTUP
1.místo - Juniorky MIX sedmice + POSTUP
1.místo - sólo Little Kadetky - Adélka Horská + POSTUP
1.místo - sólo kadetky Melánka Gawlowská 2BAT + POSTUP
1.místo - duo kadetky Eliška + Terezka + POSTUP
1.místo - duo Juniorky Niki T.+ Miška + POSTUP
2.místo - duo Juniorky Niki K. + Lucka Š. + POSTUP
3.místo - Seniorky pódiová setava + POSTUP
3.místo - sólo Little Kadetky baton - Beátka Berbalková + POSTUP
3.místo - sólo Juniorky Miška Olšoková + POSTUP
3.místo - duo Seniorky Kačka G. + Kačka P.
3.místo - Seniorky sedmice baton + POSTUP
4.místo - sólo Kadetky baton Terka Odvarková + POSTUP
5.místo - sólo Kadetky baton Eliška Fojtíková + POSTUP
5.místo - sólo Juniorky baton Niki Kosydarová + POSTUP
5.místo - duo Juniorky Miška G. + Verča M. + POSTUP
6.místo - duo Juniorky baton Natka H. + Laura R. 1 POSTUP

Kvalifikace na MČR - Dolní Benešov 2.4.2016

1.místo - Kadetky pom-pom "Na pytlácké stezce"
1.místo - Juniorky pom-pom "Noc v muzeu"
1.místo - Juniorky sedmice "Netopýři"
1.místo - Kadetky sólo pom-pom Eliška Fojtíková
1.místo - Juniorky sólo pom-pom Natálka Hupková
1.místo - Juniorky duo pom-pom Natálka + Lucka
2.místo - Juniorky sólo baton Laura Riedlová
2.místo - Juniorky sólo pom-pom Miška Horská
3.místo - Juniorky sólo pom-pom Luci Krenželoková
5:místo - Kadetky sólo baton Vanesska Pastornická

Taneční skupina roku - Reginální kolo - Třinec 13.3.2016

1.místo baby děti "Sněhurky"
1.místo děti "Rockerky"
1.místo děti "Na pytlácké stezce"
1.místo juniorky "Rock girls"
1.místo juniorky "Přes noc v galerii"

Bělotínský pohár - Bělotín 12.3.2016

1. Místo - kadetky velká formace baton - Rockerky
1. Místo - kadetky velká formace pom-pom - Na pytlácké stezce
1. Místo - juniorky velká formace pom-pom - Přes noc v galerii
1. Místo - seniorky velká formace baton - Rock girls
1. Místo - sedmice kadetky baton
1. Místo - sedmice kadetky MIX
1. Místo - sedmice juniorky pom-pom
1. Místo - sedmice juniorky MIX
1. Místo - sedmice seniorky baton
1. Místo - sólo Little kadetky Beátka
1. Místo - sólo kadetky baton Terezka
1. Místo - sólo juniorky baton Miška O.
1. Místo - sólo Little kadetky poms Adélka
1. Místo - sólo kadetky poms Terezka
1. Místo - sólo juniorky poms Míška H.
1. Místo - duo kadetky baton Eliška+Terka
1. Místo - duo juniorky baton Miška+Niki
1. Místo - duo juniorky poms Natka+Lucka
2. Místo - sólo kadetky baton Vanesska
2. Místo - sólo seniorky baton Kačka
2. Místo - sólo kadetky poms Eliška
2. Místo - sólo juniorky poms Natka
2. Místo - duo juniorky baton Lucka+Niki
2. Místo - duo seniorky baton Kačka+Kačka
3. Místo - sólo kadetky baton Eliška
3. Místo - sólo juniorky baton Laurinka
3. Místo - sólo juniorky poms Lucinka
3. Místo - duo juniorky baton Verča+Miška
4. Místo - duo juniorky baton Natka+Laurinka
6. Místo - sólo juniorky baton Nikolka

ZLATÁ HLUČÍNSKÁ HVĚZDA 13.2.2016

2.místo velká formace děti - SNĚHURKY
1.místo sedmice děti 
1.místo sedmice kadetky baton
1.místo sedmice kadetky MIX
1.místo sedmice juniorky MIX
1.místo sedmice seniorky baton
1.místo sólo děti pom-pom Adélka Horská
1.místo sólo kadetky "A" baton Terka Odvarková
1.místo sólo kadetky pom-pom "B" Eliška Fojtíková
1.místo sólo kadetky 2BAT Melánka Gawlowská
1.místo duo juniorky "A" baton Miška H. + Niki T.
1.místo duo juniorky "B" baton Miška G. + Verča M.
2.místo sólo děti baton - Beátka Berbalková
2.místo sólo kadetky "B" baton Vanesska Pastornická
2.místo sólo juniorky "B" baton Laura Riedlová
2.místo sólo juniorky "A" pom-pom Miška Horská
2.místo duo kadetky "A" baton Eliška K. + Terka O.
2.místo duo seniorky "A" baton Kačka G. + Kačka P.
3.místo sólo juniorky "A" baton Miška Olšoková
4.místo sólo juniorky "A" pom-pom Natálka Hupková
4.místo duo juniorky "A" baton Laura R. + Natka H.
6.místo sólo kadetky "A" baton Eliška Fojtíková
6.místo sólo kadetky "A" pom-pom Terka Odvarková
6.místo sólo seniorky "A" baton Kačka Glučová
7.místo sólo Juniorky "A" baton Niki Kosydarová

   


TOPlist
aktualizováno: 29.03.2017 18:18:57